aboutus

CHANGZHOU FINSTAR INTERNATIONAL TRADE COMPANY

CHANGZHOU FINSTAR INTERNATIONAL TRADE COMPANY
1
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: ML
تعداد کارمندان: 100~110
فروش سالانه: 1000000-2000000
سال تاسیس: 2015
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
معرفی

شرکت بازرگانی بین المللی Changzhou Finstar یک شرکت تجاری است که تلاش می کند محصولات یوگا و تناسب اندام با کیفیت بالا و محصولات فضای باز و داخلی را عرضه کند.کارخانه ما که در سال 2014 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای انواع محصولات EVA، TPE و PU است.ما کارگاه قالب گیری تزریقی، کارگاه خیاطی، کارگاه ماشینکاری، کارگاه تولید قالب با ظرفیت بیش از 100 نوع تولید داریم.


ماموریت:برای تبدیل فروش محصولات به پشتیبانی خدمات بلند مدت در چین.خدمات عالی قبل از بازار، اواسط و پس از فروش را به عنوان موتور رشد درآمد، سودآوری و مزیت رقابتی برای مشتریان قرار دهید.ما با مشتریان با هم رشد می کنیم.

 

چشم انداز: به عنوان رهبر شناخته شده تولید کننده و صادر کننده محصولات یوگا و تناسب اندام.ما با توانمندسازی کارکنان برای بهترین بودن و الهام بخشیدن به تیم‌های با عملکرد بالا به این مهم دست می‌یابیم.

 

ارزش های ما: مشتریان اول هستند خدمات محور کار تیمی اشتیاق برای تعالی تعهد به جامعه

 

چین CHANGZHOU FINSTAR INTERNATIONAL TRADE COMPANY نمایه شرکت 0

 

تاریخ

کارخانه ما که در سال 2014 تاسیس شد، تولید کننده حرفه ای انواع محصولات EVA، TPE و PU است. ما کارگاه قالب گیری تزریقی، کارگاه خیاطی، کارگاه ماشینکاری، کارگاه تولید قالب با ظرفیت بیش از 100 نوع تولید داریم.

سرویس

مشتریان اول هستند خدمات محور کار تیمی اشتیاق برای تعالی تعهد به جامعه

 

ما یک تیم فروش بسیار حرفه ای داریم که می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد و به سوالات بسیار حرفه ای شما پاسخ دهد، بنابراین می توانید قبل از خرید محصولات از ما احساس راحتی کنید.همانطور که برای همه ما شناخته شده است، خدمات پس از فروش برای همه صنایع مهم ترین است.شرکت ما تمام تلاش خود را برای ایجاد یک تیم خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای و با کالیبر بالا انجام داده است که می تواند تمام مشکلات را به طور موثر در آینده حل کند.

تیم ما

ما سالها تیم تکنسین حرفه ای را در این زمینه داریم، از مشتریانی از سراسر جهان استقبال می کنیم که از وب سایت ما بازدید می کنند و در صورت نیاز به ما اطلاع می دهند، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوبی به شما هستیم!

اطلاعات تماس